Ljetna škola “12th Joint European Summer School on Technology Enhanced Learning”

JTEL ljetna škola

Doktorandice i članice ELARS projektnog tima Ivona Franković i Marina Bajčić i sudjelovale su u ljetnoj školi “12th Joint European Summer School on Technology Enhanced Learning” u Roosti, Estonija od 19. do 25. lipnja 2016.

Ljetna škola je obuhvaćala teme iz širokog spektra područja koje doprinose unapređenju polja “Technology Enhanced Learning”, kao što su Game-Based Learning, Open Badges, Learning Analytics i sl.  Kroz radionice i predavanja doktorandima je pružena prilika stjecanja novih znanja, unapređivanja vlastitih istraživačkih vještina,  surađivanja s istraživačima s istim ili sličnim poljem interesa, sudjelovanja u raspravama, povezivanja sa stručnjacima iz određenih područja te predstavljanja vlastitog rada.